23 czerwca 2022 archive

Pożegnanie klas VIII

Dziś odbyło się w naszej szkole uroczyste pożegnanie absolwentów oraz zakończenie roku klas VII.

Z łezką w oku żegnaliśmy odchodzących ósmoklasistów, życząc im powodzenia w realizacji obranych celów oraz wiele szczęścia w życiu. Pani Dyrektor wręczyła nagrody i wyróżnienia najlepszym uczniom, a także listy gratulacyjne rodzicom.

Stypendia naukowe otrzymali Małgorzata Majchrowska z VIII a i Igor Augustyniak z VIII b.

Absolwenci wraz z rodzicami pięknymi słowami i kwiatami pożegnali szkołę.

Wyróżnieni uczniowie klas VII otrzymali nagrody i gratulacje.

Zdjęcia

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2022/06/23/pozegnanie-klas-viii/

WYCIECZKA KL. III

Zwiedzaliśmy Kraków, Wadowice i bawiliśmy się w Energylandii

Dwa dni pełne wrażeń, wspaniałe i emocjonujące chwile, które zostaną w naszej pamięci na długo.

Celem wycieczki było organizacja klasowego wyjazdu integracyjnego i upamiętniającego Pierwszą Komunię Świętą, podsumowanie tego ważnego dnia i przeżyć z nim związanych. Zwiedzając Kraków uczniowie podążali ścieżkami Jana Pawła II, zobaczyli i poznali kilka ważnych historycznych miejsc i wydarzeń, był czas na chwilę wyciszenia i modlitwę, był czas na zwiedzanie i zakup pamiątek oraz zrobienie kilku zdjęć w przepięknym Krakowie. Kolejnym punktem zwiedzania była rodzinna miejscowość Jana Pawła II czyli Wadowice, było to również miejsce naszego noclegu. Spacer po urokliwej miejscowości przeniósł nas w młodzieńcze czasy Karola Wojtyły. Po długim i wyczerpującym spacerowaniu przyszedł czas na nocleg w Domu Rekolekcyjnym Karmelitów Bosych.

Uczniowie wykazali się dobrą organizacją, dyscypliną i samodzielnością więc następnego dnia spokojnie bez obaw mogli szaleć i bawić się w największym parku rozrywki w Polsce- Energylandii.

Tam czekały na naszych uczestników ekstremalne atrakcje, niesamowite pokazy motoryzacyjne i ogniste show. Na zakończenie wspólne przepyszne lody i powrót. Droga minęła nam bardzo szybko i bezpiecznie dzięki wspólnym rozmową i śpiewaniu.

Dziękujemy Firmie Lazur oraz kierowcy za zapewnienie bezpieczeństwa i zaplanowanie wspaniałej wycieczki.

ZDJĘCIA WKRÓTCE

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2022/06/23/wycieczka-kl-iii/