Nauczyciele

dyrekcja

D Y R E K TO R

Aleksandra Sawicka – Kowalczyk

a.sawicka@sp130.elodz.edu.pl

 

Ewa

WICEDYREKTOR

Ewa Olszewska

matematyki i fizyki

wychowawca klasy VI a

e.olszewska@sp130.elodz.edu.pl

Jola

 Jolanta Kęsy

(obecnie na urlopie macierzyńskim)
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

nauczyciel j.polskiego

nauczyciel bibliotekarz

j.kesy@sp130.elodz.edu.pl

 

Kasia

Katarzyna Kasprzyk 

nauczyciel muzyki i plastyki

oraz j. angielskiego
wychowawca klasy 4

k.kasprzyk@sp130.elodz.edu.pl

 

Donata

Donata Kisiel

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

wychowawca klasy II i I

nauczyciel bibliotekarz

logopeda

d.kisiel@sp130.elodz.edu.pl

DSC_7395

Aneta Olszewska

(obecnie na urlopie macierzyńskim)
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

wychowawca kl III

a.olszewska@sp130.elodz.edu.pl

 

Małgorzata Zagórska

historia i społeczeństwo, WOS

wychowawca kasy VI a

pedagog i psycholog szkolny

m.zagorska@sp130.elodz.edu.pl

DSC_3531

Agnieszka Woźniacka

nauczyciel religii

a.wozniacka@sp130.elodz.edu.pl

DSC_0260

 Agata Pielacińska – Gręda

nauczyciel j.polskiego i historii

i edukacji dla bezpieczeństwa

 

monia

Monika Matyjaszczyk

nauczyciel j. angielskiego

wychowawca klasy V

m.matyjaszczyk@sp130.elodz.edu.pl

Anna Romańska

nauczyciel przyrody i geografii

a.romanska@sp130.elodz.edu.pl

Ewelina Maćkowiak

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
oraz biologii
wychowawca kl III b

e.mackowiak@sp130.elodz.edu.pl

Monika Kubiak

nauczyciel wspomagający

m.kubiak@sp130.elodz.edu.pl

 

Aleksandra Charchowska

wychowawca klasy I

nauczyciel zajęć szachowych

o.charchowska@sp130.elodz.edu.pl

 Krzysiek

Krzysztof Bednarek

nauczyciel wychowania fizycznego
oraz wychowania do życia w rodzinie

wychowawca kl. VII b

k.bednarek@sp130.elodz.edu.pl

Beata Kostrzewa

nauczyciel  języka niemieckiego

b.kostrzewa@sp130.elodz.edu.pl

 moje zdjecie(1)

 Michał Wojciechowski

nauczyciel informatyki

m.wojciechowski@sp130.elodz.edu.pl

DSC_0266

Joanna Benkes

nauczyciel matematyki, chemii i techniki
wychowawca kl. VIII

a.benkes@sp130.elodz.edu.pl

 

Paulina Michalik

nauczyciel wychowania fizycznego

wychowawca kl VI b

p.michalik@sp130.elodz.edu.pl

 

Olga Pęzik

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
wychowawca kl III a

o.pezik@sp130.elodz.edu.pl

Barbara Świecka

nauczyciel języka polskiego

b.swiecka@sp130.elodz.edu.pl

 

 Jolanta Waszkowska

nauczyciel  świetlicy oraz biblioteki

j.waszkowska@sp130.elodz.edu.pl

 

Rafał Sikora

nauczyciel świetlicy
oraz języka angielskiego

r.sikora@sp130.elodz.edu.pl

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/nauczyciele/