Nauczyciele

dyrekcja

D Y R E K TO R

Aleksandra Sawicka – Kowalczyk

a.sawicka@sp130.elodz.edu.pl

 

Ewa

WICEDYREKTOR

Ewa Olszewska

matematyki i fizyki

wychowawca klasy V a

e.olszewska@sp 130.elodz.edu.pl

Jola

 Jolanta Kęsy

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

nauczyciel j.polskiego

nauczyciel bibliotekarz

wychowawca klasy L b

j.kesy@sp130.elodz.edu.pl

Kasia

Katarzyna Kasprzyk 

nauczyciel muzyki i plastyki

oraz j. angielskiego

(obecnie na urlopie zdrowotnym)

k.kasprzyk@sp130.elodz.edu.pl

Strona Internetowa

Donata

Donata Kisiel

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

wychowawca klasy III

nauczyciel bibliotekarz

logopeda

d.kisiel@sp130.elodz.edu.pl

DSC_7395

Aneta Olszewska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

wychowawca kl II

a.olszewska@sp130.elodz.edu.pl

Małgorzata Zagórska

oraz historii i społeczeństwa

wychowawca kasy IV a

pedagog szkolny

m.zagorska@sp130.elodz.edu.pl

DSC_3531

Agnieszka Woźniacka

nauczyciel religii oraz informatyki

a.wozniacka@sp130.elodz.edu.pl

DSC_0260

 Agata Pielacińska – Gręda

nauczyciel j.polskiego i historii

i edukacji dla bezpieczeństwa

wychowawca klasy VII

a.pielacinska@sp130.elodz.edu.pl
monia

Monika Matyjaszczyk

nauczyciel j. angielskiego

wychowawca klasy VIII

m.matyjaszczyk@sp130.elodz.edu.pl

Anna Romańska

nauczyciel przyrody i geografii

a.romanska@sp130.elodz.edu.pl

Agnieszka Drzeń

nauczyciel języka angielskiego

a.jankowska@sp130.elodz.edu.pl

 

Rafał Żurek

nauczyciel j. polskiego

r.zurek@sp130.elodz.edu.pl

 Ola

Aleksandra Charchowska

nauczyciel świetlicy

nauczyciel zajęć szachowych

o.charchowska@sp130.elodz.edu.pl

 Krzysiek

Krzysztof Bednarek

nauczyciel wychowania fizycznego
oraz wychowania do życia w rodzinie

wychowawca kl. V b

k.bednarek@sp130.elodz.edu.pl

Beata Kostrzewa

nauczyciel  języka niemieckiego

b.kostrzewa@sp130.elodz.edu.pl

 moje zdjecie(1)

 Michał Wojciechowski

nauczyciel informatyki

wychowawca klasy VI

m.wojciechowski@sp130.elodz.edu.pl

DSC_0266

Joanna Benkes

nauczyciel matematyki, chemii i techniki

a.benkes@sp130.elodz.edu.pl

 

Paulina Michalik

nauczyciel wychowania fizycznego

wychowawca kl IV b

p.michalik@sp130.elodz.edu.pl

 

Olga Pędzik

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

o.pedzik@sp130.elodz.edu.pl

Wiktoria Kawa

nauczyciel muzyki

w.kawa@sp130.elodz.edu.pl

 

 Jolanta Waszkowska

nauczyciel plastyki oraz świetlicy

j.waszkowska@sp130.elodz.edu.pl

 

Halina Płuciennik

nauczyciel biologii

h.plucennik@sp130.elodz.edu.pl

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/nauczyciele/