6 czerwca 2022 archive

Wieczór w szkole klasy 2b

Mawiają, że wszystko dobre, co się dobrze kończy. Klasa 2b wzięła sobie te słowa do serca i na zakończenie świętowania Dnia Dziecka zorganizowała wieczór w szkole. Rozpoczął się on od rozgrywek na boisku szkolnym, podczas których można było pochwalić się swoimi umiejętnościami piłkarskimi. Następnie podczas zabaw swobodnych, uczniowie rozwijali swój talent malarski przy użyciu kredy, tworzyli tory przeszkód oraz zorganizowali wyścigi na deskorolkach. Na pamiątkę robili sobie zdjęcia w plenerowej „foto budce”, gdzie przy użyciu różnego rodzaju rekwizytów wcielali się w dowolne role i postaci. W trakcie intensywnej zabawy uczniowie zrobili sobie krótką przerwę, by zasiąść do grillowego stołu, przygotowanego przez kochanych rodziców. Z apetytem zjedli przygotowane smakołyki, by później dalej wyruszyć do kolejnych atrakcji. Gdy zapadł zmrok, a szkoła zyskała zupełnie inny, nieznany dotąd wygląd i klimat, dzieci wzięły udział w seansie filmowym, którego ważnym dodatkiem był oczywiście popcorn. Uśmiechnięci, ale też trochę zmęczeni uczniowie wrócili do swoich domów. Tegoroczny Dzień, a w zasadzie Tydzień Dziecka z pewnością na długo zostanie w ich pamięci, a my dorośli jeszcze raz życzymy wielu powodów do radości oraz uśmiechu, tylko kolorowych snów, interesujących przygód, a także prawdziwych przyjaciół. Niech Wasze dzieciństwo będzie bajkowe, beztroskie i niezapomniane!

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2022/06/06/wieczor-w-szkole-klasy-2b/