Wycieczka klasy I, IV a i IV b

25 stycznia klasa I w towarzystwie klas IV wyruszyła na wycieczkę. Najpierw uczniowie zdobywali nowe doświadczenia podczas gry w kręgle. Osiem zespołów dzielnie walczyło o jak najlepsze strącenia kręgli. Nie udało się wyłonić Króla Kuli, ale zabawa była wyśmienita. Chwilę później i parę kroków dalej udali się na seans edukacyjny. Film „Cudowny chłopak” to projekcja, która porusza wiele ważnych wątków- relacje rodzinne, rodzeństwo, przyjaźń, chorobę. Nikt nie krył emocji, które wywołał film. Uczniowie mogli przekonać się, że „dobre uczynki mogą przybrać różne formy”.  Czasem drobne gesty, uśmiech, wyciągnięta dłoń mają wielką moc. „Wielkość przejawia się w nie sile, lecz w właściwym jej wykorzystaniu. Największym człowiekiem jest ten, kto swoją siłą potrafi porwać najwięcej serc”. Auggie to CUDOWNY CHŁOPAK, który porwał serca naszych uczniów i nauczycieli. To była przepiękna lekcja wprowadzająca uczniów w świat wartości, wskazywania wzorców postępowania i budowania relacji.

ZDJĘCIA

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2018/01/27/wycieczka-klasy-i-iv-a-i-iv-b/