24 stycznia 2018 archive

„Najlepsze życzenia na cały rok dla Babci i Dziadka!”

Dzień Babci i Dziadka to dla wszystkich wnuków niezwykle ważne kartki w kalendarzu! I choć te dni już za nami to nie zapomnieli o nich nasi najmłodsi uczniowie!  Na dzień  24 stycznia 2018r. zaprosili swoich najbliższych – Babcię i Dziadka na okolicznościowe przedstawienie pt. „Cztery pory roku”.  Miło nam było przywitać w progach naszej szkoły – przedszkolaki z pobliskiego PM233, które mimo niepogody, dzielnie spacerując, przybyli  wraz z Panią Dyrektor Jolantą Kowalską i nauczycielkami Panią Jolą, Panią Henią i Panią Mariolą.

Nim jednak mali aktorzy zaprezentowali swoje umiejętności Pani Dyrektor Aleksandra Sawicka-Kowalczyk złożyła wszystkim zaproszonym gościom piękne, okolicznościowe życzenia podkreślając nieocenioną rolę jaką odgrywa babcia z dziadkiem w życiu każdego dziecka.

Na scenie pojawili się więc wszyscy uczniowie klas I-III w czterech barwach roku! Mieliśmy okazję  przyjrzeć się klasie pierwszej, która urzekła nas  bałwankami; klasie drugiej, która przywołała budzącą się do życia przyrodę czyli wiosnę, klasie trzeciej a, która przywołała  w nas wspomnienia lata i klasie trzeciej b, obdarzyła nas pięknem jesiennych darów i kolorów.

Na zakończenie nie zabrakło wzruszających wierszy, okolicznościowej piosenki, gorących serduszek i drobnych upominków dla babci i dziadka!

Dziękujemy za przybycie wszystkim babciom i dziadkom życząc im wielu chwil radości i ogromnej miłości najbliższych, a najbardziej od ukochanych wnuków!

GALERIA ZDJĘĆ

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2018/01/24/najlepsze-zyczenia-na-caly-rok-dla-babci-i-dziadka/