PODSUMOWUJEMY I PÓŁROCZE

26 stycznia 2018r. Samorząd Uczniowski przygotował apel szkolny podsumowujący I półrocze  roku szkolnego 2017/2018.

Tym razem apel podzielony został na dwie części :

W części pierwszej sekcja informatyczna Samorządu Uczniowskiego przygotowała dla wszystkich uczniów tematyczną prezentację multimedialną pod hasłem „Bezpieczne ferie”. Z zainteresowaniem przyglądaliśmy się sytuacjom i sposobom postępowania w określonym sytuacjach. Na zakończenie wszyscy chętnie rozwiązali tematyczny quiz, by sprawdzić swoją wiedzę.

Bardzo dziękujemy Patrykowi Romańskiego za ogromny wkład pracy w przygotowanie tak wartościowej dla wszystkich lekcji!

Pamiętajmy o mądrych radach i wskazówkach, by zimowa przerwa była udana i bezpieczna!

W części drugiej, już bardziej uroczystej, Pani Dyrektor Aleksandra Sawicka –Kowalczyk złożyła gratulacje wszystkim uczniom za włożony trud i pracę w dążeniu do osiągnięcia jak najlepszych wyników w nauce.

Z klas III-VII wyróżniła odznaką „Wzorowego Ucznia” tych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce    i zachowaniu, zaś odznakę „Mistrza postępu” wręczyła tym wszystkim,którzy podjęli ogromny wysiłek by móc pochwalić się choć małym, osobistym sukcesem.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

Apel szkolny to również świetna okazja do zaprezentowania i wyróżnienia uczniów odnoszących sukcesy w różnych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Gratulujemy całej tej grupie uczniów, którzy są świetnym przykładem osób o ciekawych zainteresowaniach.

Na zakończenie apelu, przedstawiciel Zarządu SU – Marta Libertowska zapoznała całą społeczność szkolną z podjętymi działaniami w I półroczu.

Wiele już za nami, ale nie zapominamy o wyznaczonych planach na II półrocze!

ZOBACZ ZDJĘCIA

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2018/01/27/podsumowujemy-i-polrocze-2/