Podsumowanie projektu „Wf z klasą”

W piątek 10 czerwca odbyła się w naszej szkole  Lokalna Akcja Sportowa, będąca podsumowaniem kolejnej edycji ogólnopolskiego projektu „Wf z klasą”, w którym uczestniczymy.

W przygotowanych przez nasz zajęciach uczestniczyli uczniowie klas III-VI wraz z rodzinami.

Zmagania sportowe rozpoczął mecz piłki nożnej tatusiów, równolegle odbywały się rzuty do celu dla wszystkich chętnych i tor rowerowy.

W trakcie kolejnego meczu, tym razem uczniów, można się było sprawdzić w rzutach do kosza, na torze wielozadaniowym, a także spróbować przepysznych ciast przygotowanych przez naszych rodziców oraz świeżutkich truskawek.

Najważniejszym i długo wyczekiwanym momentem było grupowe przeciąganie liny.

Zabawa była przednia. Pogoda, mimo wcześniejszej burzy dopisała, podobnie jak dobre humory uczestników.

Na koniec każdy uczestnik- i duży i mały- otrzymał słodkiego lizaka na odbudowanie nadwątlonych sił oraz wręczono dyplomy najlepszym zawodnikom poszczególnych konkurencji.

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2016/06/19/podsumowanie-projektu-wf-z-klasa/