26 czerwca 2016 archive

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Piątek 24.06.2016 r. powitał nas pięknym słońcem dodatkowo uwypuklającym radość uczniów. To był właśnie ostatni dzień szkoły, za chwilę nastąpi rozdanie świadectw i rozpoczną się zasłużone wakacje!

Od rana w naszej szkole zebrali się odświętnie ubrani uczniowie klas I-III, aby uroczyście zakończyć rok szkolny. Krótki program artystyczny, uświetniony występem koła gitarowego, przemówienie Pani Dyrektor, wręczenie upominków i…rozdanie świadectw. Kwiaty dla wychowawcy, uściski i życzenia wspaniałych wakacji zakończyły pierwszą część uroczystości.

W radosnej atmosferze nasi uczniowie podążyli na Mszę Świętą.

Następna część uroczystości przeznaczona była dla uczniów II etapu kształcenia. Najważniejszymi gośćmi na sali byli oczywiście tegoroczni absolwenci. Z ogromnym wzruszeniem obserwowaliśmy przekazanie sztandaru szkoły nowemu Pocztowi, wysłuchaliśmy ślubowania absolwentów, powitaliśmy na scenie wszystkich uczniów klasy VI odbierających świadectwa, karty absolwenta i figurki-podarunki od wychowawcy.

Pani Dyrektor nie kryła wzruszenia żegnając naszych uczniów, a mamy absolwentów równie wzruszone dziękowały za opiekę nad ich dziećmi.

Po szóstoklasistach nagrody za świadectwa z wyróżnieniem otrzymali uczniowie klas V i IV.

Zamknięciem uroczystości był tradycyjny program artystyczny w wykonaniu klasy VI. Tym razem młodzież pożegnała się ze szkołą przedstawieniem o charakterze słodko- gorzkim, a w niektórych scenach młodzi artyści i zgromadzona w sali publiczność płakali rzewnymi łzami…

Na koniec Pani Dyrektor ogłosiła rozpoczęcie wakacji i wszyscy szczęśliwi opuścili na dwa miesiące mury naszej placówki.

Bez tytułu

galeria zdjęć

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2016/06/26/wakacje-znowu-sa-wakacje/