Podsumowanie Ruchu Inowacyjnego

Dnia 14 czerwca 2016 r. podczas uroczystego Podsumowania Ruchu Innowacyjnego w stylowym gmachu Pałacu Poznańskich, pani dyrektor Aleksandra Sawicka Kowalczyk odebrała prestiżowy i niezwykle znaczący dla całego grona pedagogicznego naszej szkoły tytuł ” Kreator Kompetencji Społecznych”.

To wielkie święto łódzkiej oświaty, którego Inicjatorem i organizatorem jest Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, współorganizatorami są Muzeum Miasta Łodzi i partnerzy (m.in. firmy i pracodawcy). Patronatem honorowym wydarzenie objęli:
  • Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska,
  • Wojewoda Łódzki Zbigniew Rau,
  • Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień,
  • Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska,
  • Łódzki Kurator Oświaty Grzegorz Wierzchowski,
  • Ośrodek Rozwoju Edukacji (ORE),
  • Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Centrów Kształcenia Praktycznego (SDiNCKP)

Nasza szkoła została nominowana do wyróżnienia i otrzymała certyfikat m.in.  za organizację Laboratorium Przyrodniczego oraz stosowanie w praktyce edukacyjnej metody WebQuest.

Pani Dyrektor gratulujemy sukcesu, a panu Dyrektorowi ŁCDNiKP, które obchodziło jubileusz 30-lecia istnienia- Januszowi Moosowi, składamy życzenia dalszych lat przepełnionych sukcesami i spektakularnymi działaniami ukierunkowanymi na kreowanie nowoczesnego modelu uczenia się.

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2016/06/18/podsumowanie-ruchu-inowacyjnego/