Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji

13 czerwca w sali lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi odbyła się gala – Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji.  Inicjatorem i organizatorem „święta łódzkiej oświaty” jest Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Uroczystość patronatami honorowymi objęli: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Wojewoda Łódzki, Marszałek Województwa Łódzkiego, Prezydent Miasta Łodzi, Łódzki Kurator Oświaty, zaś opieką medialną: Radio Łódź, TVP Łódź, EduFakty – Uczę Nowocześnie, Głos Nauczycielski, DOBRE PRAKTYKI Innowacje w edukacji.

Podczas uroczystości wręczone zostały tytuły i certyfikaty wyróżnionym uczniom, nauczcielom, szkołom, pracodawcom i organizacjom wspierającym łódzką oświatę.

Miło nam poinformować, że podczas gali Szkoła Podstawowa Nr 130 otrzymała certyfikat  „Kreator kompetencji społecznych”. Wyróżnienie z rąk władz miasta odebrała dyrektor Aleksandra Sawicka – Kowalczyk.

image

Nie był to jedyny akcent naszej szkoły na gali. Tytuł „Lider w edukacji” odebrała p. Katarzyna Kasprzyk, która otrzymala również dyplom za zdobycie I miejsca w konkursie na scenariusz lekcji z wykorzystaniem Łódzkiej Platformy Edukacyjnej i certyfikat „Twórca cyfrowych zasobów edukacyjnych”.

image

 

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2014/06/15/podsumowanie-ruchu-innowacyjnego-w-edukacji/