ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ NAUCZYCIELA

Święto Komisji Edukacji Narodowej, czyli popularny Dzień Nauczyciela przywitał nas słońcem i dawką znakomitej zabawy.
A wszystko to za sprawą pasjonującego pojedynku, który stoczyły ze sobą dwie drużyny- Ekipa p. Dyrektor oraz p. Vice – Dyrektor. W wykonywaniu zadań pomagali uczniowie w roli „kół ratunkowych”.
Nasze ekipy musiały się zmierzyć z pytaniami z WIEDZY OGÓLNEJ, zadaniami muzycznymi oraz wyzwaniem sportowym i plastycznym.
Uczniowie dzielnie i żywiołowo kibicowali obu drużynom, ale ostatecznie zwyciężyła Ekipa p. Dyrektor. Oczywiście nie obyło się bez części oficjalnej podczas, której p. Dyrektor podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za codzienny trud oraz wręczyła Nagrody Dyrektora.
Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły serdecznie gratulujemy i przesyłamy gorące słowa wdzięczności za to,
że możemy uczyć się w tak wspaniałej i bliskiej naszym sercom szkole.

GALERIA ZDJĘĆ

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2022/10/13/swietujemy-dzien-nauczyciela/