Ogrody wyobraźni

Czy może być bardziej trafiona wycieczka w tropikalne upały, niż wybranie się na zacieniony teren leśny naszpikowany atrakcjami pobudzającymi wyobraźnię uczniów? Zdaniem klas trzecich, na pewno nie, dlatego w dniu 21.06.2021 r., celebrując pierwszy dzień lata, wybrali się wraz z wychowawczyniami i p. Rafałem do Pieńków pod Warszawę, aby wziąć udział w warsztatach plastyczno-technicznych metodą string-art w magicznych Ogrodach Wyobraźni. W przerwach między artystyczną działalnością, uczniowie dowolnie korzystali z kuchni błotnych, przelewowni, zjeżdżalni dla resoraków, basenu pełnego piachu, marketu leśnego czy balotach siana. Dla zmęczonych jednostek znalazły się hamaki rozpostarte na drzewach iglastych. Nawet upał nie był im straszny, kiedy zraszacz jest w pobliżu Uczniowie z wycieczki wrócili zadowoleni, zmęczeni i bardzo brudni, w myśl powiedzenia brudne dzieci to szczęśliwe dzieci!

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2021/06/21/ogrody-wyobrazni/