16 czerwca 2021 archive

Sady Klemensa

Wyprawa do Sadów Klemensa

Kiedy nadchodzi weekend … tak zaczyna się zaproszenie do miejsca z niezapomnianymi atrakcjami czyli Sady Klemensa. Uczniowie klas pierwszych postanowili nie czekać do dni wolnych od szkoły, ale wybrać się tam jak najszybciej czyli w środę 16 czerwca 2021r.  To pierwsza jednodniowa wycieczka klasowa, a więc i sporo przeżyć dla wszystkich! Jedziemy autokarem… sami …/z Przytulankami i Paniami ze szkoły oczywiście/ i to dokąd??

Sady Klemensa czyli Rodzinny Park Rozrywki i Wypoczynku już od bramy wprowadził nas w niesamowity nastrój. Wszędzie pełno… jabłek w skrzyniach, a potem…. Potem to atrakcji nie było końca! Dmuchańce, labirynt, tor przeszkód, kretowisko, straszydło i wiele innych ciekawych miejsc. Pogoda, która nam dopisała sprzyjała też odpoczynkowi na leżakach, trawie lub w tężni jodowo-solankowej!

Po prostu wycieczka była super!! Pozostanie w naszych wspomnieniach na długo!

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2021/06/16/sady-klemensa/