Półkolonie letnie – I tydzień

 

Za nami pierwszy tydzień półkolonii letnich. Program zajęć był różnorodny, ale priorytetem była zawsze aktywność ruchowa na świeżym powietrzu, o ile warunki pogodowe, bądź specyfika zajęć na to pozwalały. Dzieci mogły rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Najważniejsze kwestie bezpieczeństwa podczas wypoczynku w różnych miejscach przedstawili nam funkcjonariusze policji, którzy w pierwszym dniu wakacji odwiedzili naszą szkołę. Z najważniejszych atrakcji warto wymienić: warsztaty plastyczne i artystyczne, zajęcia ruchowe indywidualne i gry zespołowe: na boiskach szkolnych, placu zabaw, sali gimnastycznej, zajęcia kung -fu. Poza tym wycieczki: na basen, do kręgielni, do sali zabaw…Na nudę nikt nie narzekał. Zresztą zamiast słów wystarczy popatrzeć na zdjęcia:). Do zobaczenia w drugim tygodniu!

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2018/06/30/polkolonie-letnie-i-tydzien/