Półkolonie letnie – II tydzień

Za nami drugi tydzień półkolonii letnich (swoją drogą jak ten czas „leci”, ale spokojnie jeszcze sporo wakacji przed nami:)). Upłynął on na sportowo (zajęcia na basenie, obiektach sportowych szkoły i MOSiR). Mogliśmy poznać kilkoro wyśmienitych sportowców. Naszą szkołę odwiedziła pani Agata Sawicka – libero siatkarskiej drużyny Developres Rzeszów, reprezentantka Polski oraz wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w siatkówce, która opowiadała nam o karierze zawodowego sportowca, o euforii i radości, ale też o wyrzeczeniach i poświęceniu, towarzyszących życiu profesjonalnego zawodnika. Natomiast w hali MOSiR, przy ulicy Skorupki, zajęcia sportowe prowadzili dla nas panowie: Marek Chojnacki i Piotr Szarpak – byli, doskonali piłkarze ŁKS i Widzewa, dzisiaj trenujący dzieci i młodzież. Nie mogło oczywiście zabraknąć zajęć plastyczno – technicznych. Bardzo atrakcyjne było spotkanie w banku PKO BP, podczas którego pogłębiliśmy swoja wiedzę ekonomiczną, a wszyscy chętni mogli nawet zasiąść w fotelu prezesa! Pancernik i żyrafa, także na długo zapadną w naszej pamięci…Nudno na pewno nie było, to oczywista oczywistość:). Zresztą wystarczy popatrzeć na zdjęcia z linku…i wszystko jasne. Na koniec Pani Dyrektor pożegnała część dzieci i nauczycieli, którzy skończyli już udział w półkoloniach. Z resztą z Was widzimy się w III tygodniu. Do zobaczenia!

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2018/07/08/polkolonie-letnie-ii-tydzien/