8 czerwca 2015 archive

PIKNIK – DZIEŃ DZIECKA

W naszej szkole obchody Dnia Dziecka rozpoczęły się już z pierwszym dzwonkiem.
Nauczyciele w tym szczególnym dniu wyjątkowo powitali swoich podopiecznych.
Przygotowali wiele niespodzianek, konkursów, gier i zabaw edukacyjnych. Już podczas zajęć wszystkie dzieci mogły odczuć, że są dla nas najważniejsze. Poruszyliśmy też kilka ważnych spraw! Między innymi dotyczących praw dzieci spisanych w Konwencji o prawach dzieci oraz Orderów Uśmiechu, czyli nagród przyznawanych przez najmłodszych. Pani Dyrektor podczas krótkiego apelu złożyła wszystkim uczniom życzenia z okazji ich święta. W godzinach popołudniowych rozpoczęliśmy Piknik Rodzinny.
Na nasze zaproszenie odpowiedziało liczne grono naszych najbliższych. Pięknie prezentowali się oni w własnoręcznie przez nas przygotowanych emblematach- specjalnie na tę okazję. Uczniowie klasy 1b odebrali w tym dniu legitymacje i mistrzowskie tytuły zdobyte w programie „Mały Mistrz”. W trakcie trwania pikniku aktywnie spędzaliśmy czas na grze w piłkę nożną i zbijaka oraz rozmaitych zawodach sportowych. Zaangażowani byli Ci mali i nieco więksi. Bawiły się mamy, tatusiowie, nasze rodzeństwa, ciocie i wujkowie- jednym słowem WSZYSCY. Dla łakomczuchów nie brakowało zdrowych i słodkich przekąsek.
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, sportową rywalizacje, uśmiech i dobre serce.

zobacz galerię

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2015/06/08/piknik-dzien-dziecka/