II bieg charytatywny ICZMP.

7 kwietnia 2018 r, w słoneczny, sobotni poranek uczniowie klasy III a wraz z rodzicami, wychowawcą, a także reprezentacją klasy V rozpoczęli bardzo aktywnie. Wspólnie pobiegliśmy w II biegu charytatywnym ICZMP.  Zabawy i śmiechu było co niemiara, ale mamy także szczególny powód do dumy! Czwórka uczniów naszej szkoły znalazła się w pierwszej dziesiątce!!! Pozostali zawody ukończyli, co samo w sobie jest niemałym osiągnięciem. Tak naprawdę każdy biegacz wygrywa, gdyż pomaganie zawsze zasługuje na najwyższe miejsce na podium!!! Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym Rodzicom! Za wspaniałą, profesjonalną rozgrzewkę ; ), za doping, za wszystkie przybite na trasie „piątki”, za wodę po biegu, za niesamowitą energię i wspaniałą atmosferę!!! W naszej szkole uczymy się nie tylko czytać i pisać,  zdobywamy wiedzę w czasie: wycieczek, rajdów, wspólnych doświadczeń. Uczymy się empatii, współpracy i komunikacji… uczymy się także być dobrymi i fajnymi  ludźmi!

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2018/04/09/ii-bieg-charytatywny-iczmp/