«

»

Mar 27 2018

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

W przedświątecznym już nastroju, tuż przed wiosenną przerwą, cała społeczność szkolna spotkała się na sali gimnastycznej by wspólnie złożyć Pani Dyrektor Aleksandrze Sawickiej-Kowalczyk, nauczycielom
i pracownikom naszej szkoły okolicznościowe, świąteczne życzenia.

Tradycyjnie już, Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich uczniów podarował pamiątkowy stroi, a Pani Dyrektor w kilku ciepłych słowach życzyła wszystkim pięknych świątecznych chwil w gronie rodzinnym, radości z przeżywania Świąt Wielkiej Nocy oraz wesołej, ale bezpiecznej zabawy oblewania wodą!

Podczas apelu nagrodzeni zostali również najmłodsi uczniowie naszej szkoły, którzy odpowiedzieli na zaproszenie przygotowania kartki świątecznej w wybranym programie.

W gronie tym znaleźli się następujący uczniowie:

Adaś Proskura, Julia Barłoga, Julia Woszto, Zuzia Nowak, Dawid Gąsiorkiewicz, Kinga Klimacka, Marta Frankiewicz, Kuba Musiał, Ola Krawiec, Lena Kosakowska, Ola Modranka, Julia Busse, Martyna Musiał, Maja Poszepczyńska, Piotr Makowski.

Cieszymy się, że nadal można spotkać w naszej szkole uczniów, którym wykonanie kartki wielkanocnej sprawia przyjemność! Dziś łatwiej przecież przesłać sms-a niż ją wykonać lub napisać. Tym bardziej gratulujemy całej grupie, a wśród nich wyróżnić chcielibyśmy autorów kartek:

Maja Poszepczyńska, Julia Barłoga, Julia Woszto i Adaś Proskura.

Gratulujemy  i życzymy wspaniałych świąt!!

Pomysłodawcom czyli sekcji informatycznej SU bardzo dziękujemy
za aktywny udział w życiu szkoły!

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2018/03/27/zyczenia-swiateczne-5/