Noc w szkole klasy 5a!

Noc w szkole jak w filmie Noc w muzeum??? Szkolne eksponaty nie ożyły, ale szkoła nocą ożyła dzięki naszym zabawom i wzajemnie spędzonego czasu.

Wspólna organizacja czasu wolnego i niecodzienne spotkanie w szkole, to świetna okazja na integrację klasy i kształtowanie poprawnych relacji rówieśniczych. Poprzez takie spotkanie uczniowie uczą się samodzielności i odpowiedzialności.

A poza tym… kto nie chciałby zobaczyć ciemnych korytarzy szkoły kiedy gasną światła po ostatnich zajęciach szkolnych, wyjść na zimowy trening o 12 w nocy i  chrapać w śpiworze na sali gimnastycznej ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy.

Plan zajęć:

Plan nocowania:

Godz. 18:00 spotkanie organizacyjne

Godz. 19:00 wspólna kolacja- pizza

Godz. 20:00 klasowy turniej w gry interaktywne

Godz. 23:00 pokój zagadek zorganizowany w sali świetlicy/ mecz siatkówki na sali gimnastycznej

Godz. 00:00 nocny trening na boisku szkolnym

Godz. 1:00 noc filmowa/ przygotowanie do snu/ maseczki dla dziewczyn

Godz. 7:00 pobudka/ sprzątanie sal

Godz. 8:30 śniadanie

Godz. 9:00 odebranie dzieci przez rodziców

Bardzo dziękujmy za pomoc rodzicom i wolontariuszom z klasy 8a w organizacji naszego klasowego nocowania.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2024/01/25/noc-w-szkole-klasy-5a/