Mediator- specjalista do alternatywnych sposobów rozwiązywania konfliktów.

Nasi nauczyciele chętnie otwierają się na nowe umiejętności i kwalifikacje. Miło nam poinformować ,że w naszym zespole mamy specjalistę w mediacjach.

Jeśli jesteś uczniem, rodzicem lub nauczycielem i masz sprawę do rozwiązania, potrzebę konsultacji lub chęć wspólnego wypracowanie porozumienia zgłoś się do pani Pauliny Michalik. Naturalna umiejętność doradzania i spokojne usposobienie naszego nauczyciela pozwala na przeanalizowanie długotrwałych konfliktów, które mogą znaleźć szybkie rozwiązanie.

Kwalifikacje Pani Pauliny:

• Ukończone szkolenie w zakresie mediacji w sprawach cywilnych. Zakres tematyczny szkolenia  jest zgodny ze Standardami Szkolenia Mediatorów uchwalonymi przez Społeczną Radę do Spraw Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości z dnia 23 marca 2023 spełniając wymogi szkolenia bazowego.
  • Ukończeniu Kurs Przygotowującego do roli  i zawodu mediatora organizowanego przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego mających na celu ukształtowanie umiejętności mediatora.
  • Zaplanowana realizacja praktyk i współpraca ze Stowarzyszenie Mediatorów „Pactus” oraz mediatorem szkolnym przy ŁCDNiKP.

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2024/01/24/mediator-specjalista-do-alternatywnych-sposobow-rozwiazywania-konfliktow/