Konkurs „SUPERMOCNI BOHATEROWIE”

Uczniowie Naszej Szkoły wzięli udziału, w konkursie, którego celem jest propagowanie zdrowego odżywiania. Prezentacja prac odbyła się poprzez stawienie na korytarzu naszego szkolnego WARZYWNIAKA. Uczniowie mogli popatrzeć na przepiękne prace i poczęstować się produktami, które dostarczane są do szkoły w ramach program dla szkół „Warzywa, owoce i produkty mleczne w szkole”

Konkurs obejmował prace plastyczne, kolarze, a także inne dowolne formy mające na celu utrwalenie produktów, które są dostarczane do szkoły tj. jabłko, gruszka, truskawka, sok owocowy, marchewka, rzodkiewka, pomidor, kalarepa, papryka, mleko, kefir, jogurt naturalny, które zostaną przedstawione jako SUPER BOHATER. Do zdobycia były ciekawe nagrody oraz dodatkowe stopnie z plastyki czy techniki.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni, a wyróżnienia zdobyli:

  • Jan Popławski
  • Wojtek Rażniewski
  • Antoni Siuda
  • Jagoda Tądel
  • Franek Popławski
  • Janek Lato
  • Julia Nowak

Zapraszamy do przejrzenia zdęć prac naszych uczniów: https://tiny.pl/czmb1

 

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2024/01/24/konkurs-supermocni-bohaterowie/