Koncert kolęd „Hej kolęda, kolęda”

21 stycznia 2024 roku chór naszej szkoły miał ogromny zaszczyt zaprezentować dwie kolędy podczas Ogólnopolskiego Koncertu Kolęd, który odbył się w Kościele pod wezwaniem p.w. Najświętszego Zbawiciela w Łodzi. Oprócz nas wystąpiły między innymi chóry ze Zgierza, Bełchatowa i Sokolnik, zarówno ze szkół podstawowych, jak i średnich. Brawurowo wykonanymi kolędami:
„Tryumfy Króla Niebieskiego” i „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś”, porwaliśmy widownię do wspólnego śpiewania. Uroku występowi dodał profesjonalny akompaniament pani Joli i pani Marii, grających na gitarze i skrzypcach. Nie moglibyśmy się pochwalić sukcesem, gdyby nie ogromne wsparcie rodziców naszych chórzystów, którzy zapewnili im dojazd i służyli wsparciem podczas całego występu. Dzięki uprzejmości jednego z rodziców, który udostępnił nagranie występu chóru, możemy zaprezentować nasze śpiewające dzieciaki całej społeczności szkolnej.
Jeszcze raz dziękujemy i liczymy na więcej możliwości pokazania talentów naszych dzieci.

obejrzyj występ

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2024/01/21/koncert-koled-hej-koleda-koleda/