Zakończenie roku szkolnego klas 1-3

23 czerwca 2023r. to długo wyczekiwany dzień dla większości uczniów wszystkich szkół. Dzień bez tornistrów, kartkówek, sprawdzianów, pracy domowej…po prostu dzień zakończenia roku!

Każda z dwóch uroczystości tego dnia była przeplatana  niecodziennymi momentami. Były to pożegnania odchodzących nauczycieli. Nauczycieli, którzy tworzyli naszą społeczność niekiedy przez wiele, wiele lat.

Paniom:

Aleksandrze Charchowskiej, Małgorzacie Zagórskiej, Joannie Benkes, Beacie Kostrzewa, Monice Stelmaszczyk, Izabeli Chrolenko

oraz Panu:

Michałowi Wojciechowskiemu

za ten czas  trudnej, ale myślimy, że i satysfakcjonującej pracy nauczyciela.

Dziękujemy za wieloletnie zaangażowanie w edukację i wychowanie.

Dziękujemy za olbrzymie serce.

Dziękujemy za cierpliwość i wytrwałość w kształtowaniu dziecięcych charakterów.

Dziękujemy za każdy dzień spędzony razem !

Szczególnymi momentami w tym dniu były również wyróżnienia uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu. Tradycyjnie już swoje pierwsze nagrody otrzymali najmłodsi uczniowie naszej szkoły czyli klasy 1 i 2 , a następnie poznaliśmy najlepszych z każdej klasy.

Gratulujemy wszystkim uczniom wytrwałości w dążeniu do zdobywania wiedzy, osiągniętych sukcesów w nauce i szkolnych konkursach!

Zakończenie roku to również ważny dzień dla uczniów klas trzecich. Żegnali się z nami jako najstarsi uczniowie edukacji wczesnoszkolnej. To czego się nauczyli podsumowali w swoim programie artystycznym. Gratulujemy trzeciakom !! Życzymy by kolejny etap edukacji przyniósł wiele satysfakcji i radości, a kolejne wyzwania edukacyjne otworzyły w pełni drzwi do poznawania świata i wiedzy o nim.

Gratulujemy !!!

Po oficjalnych uroczystościach nadszedł czas odebrania świadectw, pożegnania z wychowawcami i klasą, czas pożegnania ze szkołą i ….. czas wakacji!!

Wszystkim życzymy słonecznych, bezpiecznych, po prostu udanych wakacji!!

galeria zdjęć

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2023/06/23/zakonczenie-roku-szkolnego-klas-1-3/