Zakończenie roku szkolnego klas 4-7

23 czerwca 2023 roku był wyczekiwanym dniem przez wszystkich uczniów w Polsce. Również w naszej placówce pojawili się ubrani na galowo, uroczyści, ale i niezmiernie szczęśliwi uczniowie.

Jeszcze tylko apel, odbiór świadectwa i…zaczną się  WAKACJE. Dwa miesiące odpoczynku od lekcji, nauki i hałasu szkolnych korytarzy. Dwa miesiące laby, słońca, ruchu na świeżym powietrzu i zabawy!

Ale zanim zabrzmiał ostatni dzwonek, na sali gimnastycznej pożegnaliśmy odchodzących nauczycieli: Joannę Benkes, Małgosię Zagórską, Beatę Kostrzewę, Michała Wojciechowskiego. Było uroczyście i wzruszająco.

Następnie uczniowie promowani z wyróżnieniem wystąpili dumnie po swoje świadectwa z biało-czerwonym paskiem.
A na koniec obejrzeliśmy występy artystyczne: taniec koła Zumby oraz piosenkę chóru.
Samorząd Uczniowski przypomniał dobre rady na bezpieczne wakacje i wreszcie nadeszła chwila rozstania ze szkołą!

Do zobaczenia we wrześniu!

GALERIA ZDJĘĆ

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2023/06/23/zakonczenie-roku-klas-4-7/