Półkolonie letnie 2021

Zakończyły się półkolonie letnie. W tym roku obfitowały one w wycieczki po Łodzi i naszym województwie. Wystarczy tylko wymienić miejsca, które odwiedziliśmy, aby dojść do wniosku, że na nudę na pewno nikt nie narzekał! Były wspaniałe warsztaty o tematyce przyrodniczej (tutaj ukłony i podziękowania szczególnie dla pana Kuby), wzięliśmy udział w „lekcjach” z przedsiębiorczości i zawodoznawstwa. Brzmi nieciekawie i tak raczej szkolnie (a przecież to wakacje;, ale wierzcie nam – nudno nie było.  A resztę czasu spędzaliśmy w siłowniach plenerowych, na placach zabaw, boiskach, basenie…  Najciekawsze wyprawy to: (w kolejności chronologicznej): Zalew Sulejowski, Geopark w gminie Sławno, Spała i Tomaszów Mazowiecki (Skansen rzeki Pilicy i Groty Nagórzyckie), Fabryka bombek w Piotrkowie Trybunalskim, Wytwórnia Filmów Oświatowych w Łodzi, sala bankietowa w Gałkówku, wizyta u pszczelarza w Lesie Łagiewnickim, Arturówek,  Załęczański Park Krajobrazowy (rezerwat Węże, Granatowe Źródła, Żabi Staw), Borysew (zoo), lotnisko Lublinek. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z naszych wycieczek.

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2021/07/10/polkolonie-letnie-2021-2/