«

»

Lut 27 2020

BAL KARNAWAŁOWY KL I – III

Ostatkowy wtorek rozpoczął się w naszej szkole niezwykle barwnie! Już od wczesnych godzin porannych, na szkolnych korytarzach spotkać można było ciekawe postaci! Przybyły damy dworu, królewny, wróżki, czarownice, pielęgniarki, marionetki…. Wśród nich pojawiali się też rycerze, najlepsi sportowcy, wojownicy, piraci…. I nie zabrakło przesympatycznych zwierzątek!

Najmłodsi uczniowie z niecierpliwością czekali na zapowiedziany bal karnawałowy! Po przekroczeniu progu sali, z odrobiną nieśmiałości prezentowali swoje kostiumy. Jednak już pierwsze dźwięki muzycznej składanki porwały większość do zabawy!

Tradycją jest, że naszym muzycznym imprezom przewodniczy Dj Kuba, z klasy VIII! Wielkie podziękowania dla niego oraz Pani Kasi za zorganizowanie muzycznej oprawy!

Dwie godziny zajęć przy muzyce minęły niezwykle szybko! Wszyscy bawili się wyśmienicie! Nie zabrakło konkursów czy lambady!

Niezwykłe wspomnienia pozostaną też z udziału we wspólnym tańcu z Panią Eweliną i Pauliną …znanych wszystkim kaczuszek!

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2020/02/27/bal-karnawalowy-kl-i-iii/