5 lutego 2020 archive

Podsumowanie wyników w nauce i zachowaniu w I półroczu

Dnia 3 lutego 2020r. Samorząd Uczniowski przygotował szkolny apel podsumowujący pracę w I półroczu roku szkolnego 2019/2020.

Spotkanie całej społeczności szkolnej rozpoczęła Pani Dyrektor Aleksandra Sawicka-Kowalczyk, która złożyła gratulacje wszystkim uczniom naszej szkoły, począwszy od najmłodszych,
których wyniki w nauce są opisane w indywidualnej ocenie opisowej,
po najstarszych uczniów naszej szkoły, którzy za włożony trud
i pracę w dążeniu do osiągnięcia jak najlepszych wyników w nauce otrzymali wyjątkowe odznaki!

I tak z klas III-VIII wyróżniono odznaką „Wzorowy uczeń” tych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu, zaś odznakę „Mistrza postępu” wręczyła tym wszystkim, którzy podjęli ogromny wysiłek by móc pochwalić się choć małym, osobistym sukcesem.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

Okolicznościowy apel to również świetny czas na wyróżnienie najbardziej aktywnych uczniów biorących udział w konkursach szkolnych: „Alfik matematyczny”, „Rozgrywki warcabowo-szachowe” czy „Przedświąteczne wyzwania czytelnicze”. Gratulujemy zwycięzcom i laureatom!

Na zakończenie apelu Weronika Traczyk oraz Amelia Sabela zapoznały całą społeczność szkolną z podjętymi i zrealizowanymi działaniami
w I półroczu.

ZDJĘCIA

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2020/02/05/podsumowanie-wynikow-w-nauce-i-zachowaniu-w-i-polroc/

Najlepsi czytelnicy klas II – VIII

Koniec I półrocza to czas podsumowań w czytelnictwie. Miło nam poinformować kto jest najlepszym czytelnikiem w swojej klasie. Oto wyniki:

klasa IIa   –   Kasia Pazdecka – 15 woluminów

klasa IIb   –  Dawid Kubka – 11 woluminów

klasa III    –  Wiktoria Ciesielska – 11 woluminów

klasa IV    –  Kinga Klimacka – 10, Simińska Zuzia – 10 woluminów

klasa Va   –  Maks Gintowt – 3 woluminy

klasa Vb   –  Bartek Traczyk – 11 woluminów

klasa VIa  –  Amelia Socha, Nikola Biedrzykowska, Małgosia Majchrowska, Antek Owczarek, Kacper Adamczyk (każdy uczeń po 2 woluminy)

klasa VIb  –  Dimitris Christofi, Jeremi Ignaczak, Kamil Nieśmiałek, Igor Augustyniak, Hubert Witczak (każdy uczeń po 3 woluminy)

klas VII –  Angelika Zwierzchowska, Natalia Lechańska, Maja Ostrowska, Nela Łukasiewicz, Łucja Zagórska, Ania Śmieszek, Roksana Frankiewicz, Patrycja Stańczak, Amelia Sabela, Bartek Łoś (każdy uczeń po 2 woluminy)

klas VIII – Weronika Traczyk – 4 woluminy

Gratulujemy klasowym zwycięzcom! Życzymy wielu chwil radości podczas kolejnych spotkań z książką w II półroczu!

W ramach podpowiedzi i wyjaśnienia😊

*wolumin, wolumen (w j. łacińskim oznacza zwój) to  pojedynczy, fizyczny egzemplarz książki, tom w znaczeniu bibliotecznym!

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2020/02/05/najlepsi-czytelnicy-klas-ii-viii/