«

»

Lut 23 2020

NAJPIĘKNIEJSZA BAJKA DLA BABCI I DZIADKA

 21 i 22 stycznia to dla wszystkich wnuków ważne kartki w kalendarzu! I choć te dni już za nami  ( w styczniu bowiem odpoczywaliśmy na zimowych feriach) to uczniowie klas 1-3 przedłużyli ten piękny czas na kolejny miesiąc zapraszając Babcię i Dziadka na inscenizację „Śpiąca królewna”.

Uroczystość pięknymi, ciepłymi słowami rozpoczęła Pani Dyrektor Aleksandra Sawicka-Kowalczyk składając życzenia i podkreślając nieocenioną rolę dziadków w życiu każdego dziecka.

Mali aktorzy, z wielkim zaangażowaniem wcielili się w wybrane bajkowe role. Nie zabrakło też wzruszających piosenek dla Babci i Dziadka oraz z serca płynących życzeń na wykonanych przez uczniów prezentach i laurkach.

Za każdym małym gestem kryło się gorące serduszko wnusi lub wnusia😊

Dziękujemy za przybycie wszystkim gościom! Babciom i Dziadkom życzymy wielu chwil radości i ogromnej miłości najbliższych, a najbardziej od ukochanych wnuków!

GALERIA ZDJĘĆ

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2020/02/23/najpiekniejsza-bajka-dla-babci-i-dziadka/