Szkolny Turniej Piłki Siatkowej

Stawiamy na pozytywne emocje płynące ze sportu i grę fair play dlatego pomysłem na zimowe smutne dni był Szkolny Turniej Piłki Siatkowej.
W rozgrywkach, które trwały dwa miesiące wzięło udział 17 drużyn ok, 85 uczniów z całej szkoły. Po zaciętych eliminacjach wyłoniliśmy faworytów, którzy uczestniczyli  w finale. Końcowa faza rozgrywek to prawdziwe sportowe emocje, wspaniała gra drużynowa i walka o każdy punkt.
W każdej kategorii wyróżniliśmy jeden wygrany zespół, który zdobył pierwsze miejsce:

W kategorii I-III pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja klasy II:
Patryk S, Patryk K, Lidia, Hania, Mateusz i Tomasz

W kategorii IV-V pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja klasy IV B „Niepokonani”: Kacper, Oliwier, Aleksandra, Oliwia i Wiktoria

W kategorii VI-VIII pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja klasy VIII „Zadymiarze”: Kacper, Patryk R, Patryk C, Jan, Wiktor

Dyplomy, medale i wyróżnienia dla najlepszych zawodników zostały wręczone podczas uroczystego spotkania z gościem specjalnym. Wszystkie nagrody wręczyła wybitna siatkarka, reprezentantka Polski, Mistrzyni Europy z 2003 roku Pani Małgorzata Niemczyk. Przyjąć gratulacje od takiej osoby to prawdziwe wyróżnienie.