10 marca 2019 archive

I Turniej Gier i Zabaw o Puchar Szkoły Mistrzostw Sportowych Kokoro

Dzisiaj nasza szkoła wzięła w udział w bardzo kreatywnym I Turnieju Gier i Zabaw o Puchar Szkoły Mistrzostw Sportowych Kokoro. Konkurencje wymagały dużej zwinności, szybkości i koordynacji,  przysporzyły naszym zawodnikom wiele trudności jednak nasza reprezentacja walczyła dzielnie o każdy punkt.
Ostatecznie zajęliśmy miejca:
II   – klasy IV
III  – klasy V
Na turnieju panowała pozytywna sportowa atmosfera, była rywalizacja i prawdziwy doping,
ale wszystko odbywało się w duchu fair play.
Na koniec turnieju odbył się pokaz gimnastyki artystycznej, tańca i sztuk walki oraz węeczenie pucharów.
Uczestnicy walczyli o najlepsze miejsca jednak tak naprawdę liczy się dobra zabawa i ruch
 …a tego na pewno nie zabrakło.
Dziękujemy uczestnikom i organizatorom.
 Tak trzymać!

Obraz

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2019/03/10/i-turniej-gier-i-zabaw-o-puchar-szkoly-mistrzostw-sportowych-kokoro/