«

»

Paź 19 2017

Magicy z Odessy, czyli prawie jak…w Hogwarcie:)

 

Dzisiaj odwiedzili naszą szkołę niezwykli goście – dwaj czarodzieje z Odessy na Ukrainie (no dobrze, jeden był bardziej tancerzem i akrobatą:), ale ten drugi na pewno przejawiał predylekcje w kierunku magii. Może nie są oni tak znani jak ich koledzy z Hogwartu, ale i tak na nudę nikt z obecnych nie narzekał. Dwaj panowie zachwycili zebraną w sali gimnastycznej publiczność swoim programem. Czego to nasze oczęta nie widziały: pokaz iluzji, a może nawet magii (kto tam tych sztukmistrzów wie;)), taneczno-akrobatyczne atrakcje najwyższej jakości, mało tego – był nawet królik z kapelusza, taki biały, rodem z „Alicji w Krainie Czarów”. I niejeden na sali chciał za nim podążyć tak jak Neo, ups Alicja oczywiście:). Właściwie to wszyscy chcieli, ale na szczęście (dla królika), we wszystkim zorientował się czarodziej i czmychnął z białym futrzakiem za parawan, gdzie nikt nie odważył się wejść. Wiadomo bowiem, że czarodzieje zazdrośnie strzegą swych sekretów od zarania dziejów i nikt przy zdrowych zmysłach nie próbuje ich podglądać:) Na koniec wystąpił człowiek sprężyna, który ze swoim show brał udział w rumuńskiej edycji programu „Rumunia mam talent”! Po występie Pani Dyrektor wręczyła Karolowi Kwiatkowskiemu nagrodę i dyplom za wygraną w konkursie szkolnym „Ulubione lektury nauczycieli”. Karol jako jedyny uczestnik, prawidłowo dobrał wszystkie pary: nauczycieli i ich ulubione książki. Brawo! 

P.S. Klikamy na zdjęcia, które są linkiem do większych galerii.

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2017/10/19/magicy-z-odessy-czyli-prawie-jak-w-hogwarcie/