Bal VI klasy

19.06.2015 r. nie był zwyczajnym piątkiem w naszej szkole…O 17.00 na sali gimnastycznej rozległy się dźwięki poloneza, którym pięknie wystrojeni uczniowie klasy VI rozpoczęli pożegnalny bal.
Wzruszeni rodzice i nauczyciele z zachwytem obserwowali taneczne pas, przygotowane przez panią Kasię. W ostatniej parze dumnie tańczyła wychowawczyni- pani Ania. Pani Dyrektor  krótkim przemówieniem do zebranych gości i prawie absolwentów otworzyła bal i życzyła wszystkim wspaniałej zabawy. Zanim dzieciaki ruszyły w pląsy, czekała na nich jeszcze niespodzianka. Na specjalnych karteczkach zapisali swoje marzenie, które następnie wysyłali do nieba przy pomocy baloników z helem (taka swoista”kapsuła czasu”).
Mamy nadzieję, że wszystkie marzenia spełnią się równie pięknie, jak uleciały w powietrze. Potem już tylko chwila dla fotoreporterów uwieczniających uroczyste chwile i rozpoczęły się tańce, konkursy,
zabawy i konsumowanie pyszności przygotowanych przez rodziców. Świetna zabawa trwała aż do 22.00,
a wspaniałe chwile na zawsze pozostaną w sercach uczestników.

Gorąco dziękujemy Rodzicom klasy VI za zorganizowanie i przygotowanie balu.

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2015/06/24/bal-vi-klasy-2/