„Mistrzowie Kodowania” na Stadionie Narodowym

mistrzowie_kodowania_0W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas II – VI mogli uczestniczyć w zajęciach programowania w Scratch. W poniedziałek 1 czerwca miał miejsce finał 2. edycji „Mistrzów Kodowania”, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ponad 1300 osób z 280 szkół spotkało się, aby wspólnie podsumować całoroczną pracę w  projekcie. Młodzi reprezentanci z całego kraju mogli w krótkiej 3-4 minutowej prezentacji, podzielić się swoimi programistycznymi osiągnięciami. Na płycie stadionu rozstawionych było 8 kolorowych scen. Naszą szkołę reprezentował Patryk z klasy II, który przedstawił swoje Scratch-owe projekty i opowiedział jak wyglądały zajęcia. Uczestnicy korzystali z wielu atrakcji, które zostały specjalnie dla nich przygotowane. Uczniowie wraz z opiekunami mogli zwiedzić Stadion Narodowy, a w klimat zabawy wprowadzili nas artyści z grupy Mimello, znanej m.in. z programu „Mam Talent”.  Finał poprowadził znany prezenter telewizyjny Tomasz Kammel.

Prezentacja Patryka

Fotorelacja

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2015/06/07/mistrzowie-kodowania-na-stadionie-narodowym/