18 maja 2015 archive

KONKURS „MAM TALENT”

Czwartek, 14 maja 2015r zaskoczył nie tylko uczniów, ale też i nauczycieli włącznie z Panią Dyrektor. Samorząd Uczniowski, po raz pierwszy w życiu naszej szkoły, zorganizował konkurs pod znanym i popularnym tytułem „Mam talent”!

Wśród zgłoszonych uczniów zobaczyć mogliśmy:

• Z klasyl I – Julitkę Rataj, Igora Augustyniaka i Kubę Bojana,
  • Z klasy II – Łucję Zagórską, Amelię Sabela, Anię Śmieszek, Natalię Lechańską, Patrycję Stańczak i Kacpra Czarneckiego
  • Z klasy III – Zosię Huchler, Weronikę Otocką
  • Z klasy IV – Ewelinę Kowalską, Sarę Leśniewską, Roksanę Skunka, Martynę Rataj, Madzię Korycką, Kasię Korycką, Przemka Łosia, Oliwię Nowak i Wiktorię Loos
  • Z klasy V – Natalię Sójta, Milenę Borko, Wiktorię Świątek, Olę Wojtera i Kamilę Mozer
  • Z klasy VI – Amelię Bednarek, Krystiana Canerta, Kubę Nowaka i Antka Łukasiewicza

Nasze koleżanki i koledzy zaprezentowali się w następujących konkurencjach:

• Śpiew
  • Recytacja wiersza z czarodziejskim pokazem
  • Magiczny pokaz
  • Rozrywki umysłowe

Jury, w skład którego wchodziły: Pani Dyrektor Aleksandra Sawicka-Kowalczyk, Pani Katarzyna Kasprzyk oraz p. Jolanta Pikala, nie miały łatwego zadania. Ku zaskoczeniu wielu zgromadzonych na sali uczniów – wielu spośród nas ma swoje „ukryte talenty”: dla jednych będzie to śpiew, dla innych pokaz iluzjonisty, a jeszcze inni znajdą sobie hobby w… jak najszybszym rozpoznawaniu flag państw świata (oczywiście na czas)

Wszystkie prezentacje i pokazy zostały więc „słodko” nagrodzone, ale spośród tych, którzy podjęli wyzwanie – jury wskazało najlepsze miejsca. I tak, serdeczni e gratulujemy autorom pomysłu i zaangażowania:

W kategorii klas młodszych, miejsce zajęli:

1. Kacper Czarnecki

2. Igor Augustyniak z pomocnikiem Kubą Bojanem,

3. Patrycja Stańczak i Natalia Lechańska

W kategorii klas starszych, miejsca zajęli:

1. Natalia Sójta i Milena Borko

2. Przemek Łoś

3. Amelia Bednarek

Wszystkich uczestnikom serdecznie gratulujemy! Życzymy powodzenia w kolejnych edycjach !

zobacz galerię zdjęć

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2015/05/18/konkurs-mam-talent/