Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014


004
2 września z uśmiechami na ustach i pełni energii rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2013/2014. Pani dyrektor ciepło powitała przybywających radośnie uczniów,
ich rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.
Przedstawiła nowych nauczycieli w naszej placówce – panią Małgorzatę Zagórską, szkolnego pedagoga i pana Karola Małka nauczyciela wf-u.
Szczególnie ciepłe słowa skierowała do klasy I i grupy przygotowania przedszkolnego. Sympatyczne powitanie przełamało pierwsze lody i lekko przerażone maluchy coraz śmielej zerkały na starszych kolegów, zobligowanych do opieki nad najmłodszymi milusińskimi. Równie miło powitano starsze klasy, życząc im udanego, pełnego sukcesów i jak najmilszego roku nauki. Szczególną uwagę zwrócono uczniom na sprawy bezpieczeństwa w szkole i poza nią.
Hasłem: „rok szkolny 2013/2014 uważam za rozpoczęty” pani dyrektor zakończyła uroczystość.
zobacz galerię

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2013/09/05/uroczyste-rozpoczecie-roku-szkolnego-20132014/