12 września 2013 archive

Wyjątkowy uczeń

W bieżącym roku szkolnym 2013/2014 uczniowie z najmłodszych klas (I-III) naszej szkoły skorzystają z bezpłatnego wsparcia edukacyjnego w ramach projektu systemowego „Wyjątkowy uczeń”.

wyjatkowy

Szkolnym koordynatorem projektu jest p. Donata Kisiel

Będziemy na bieżąco informować o tym co dzieje się w naszej placówce w ramach programu.

Zapraszamy do częstego odwiedzania stron

AKTUALNOŚCI oraz GALERII

„Wyjątkowy uczeń” to projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Organem prowadzącym jest Miasto Łódź, zaś usługa edukacyjne prowadzona będzie przez firmę PCG Polska Sp. Z o.o. z siedzibą w Łodzi.

Celem zajęć jest:

• Zmniejszenie trudności w nauce u uczniów biorących udział w zajęciach dodatkowych o charakterze dydaktyczno-wyrównawczym lub specjalistycznym

• Doskonalenie umiejętności u uczniów biorących udział w zajęciach dodatkowych rozwijających zdolności.

Podstawą do realizacji zajęć są potrzeby uczniów wynikające z przeprowadzonej w szkole diagnozy edukacyjnej.

Wykaz zajęć w ramach zaprezentowanego projektu:

Gimnastyka wyrównawczo-kompensacyjna dla dzieci z wadami postawy (2 grupy/ 30 godzin zajęć dla grupy)- p. Krzysztof Bednarek

• Terapia pedagogiczna (4 grupy/30 godzin zajęć dla grupy) – p. D. Pilecka, p. A. Charchowska

• Zajęcia dla dzieci z trudnościami w czytaniu i pisaniu, w tym zagrożonych ryzykiem dysleksji (3 grupy/30 godzin zajęć dla grupy)- p. K. Kasprzyk

• Zajęcia logopedyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy (3 grupy/30 godzin zajęć dla grupy) – p. D. Kisiel

Więcej informacji znaleźć można pod adresem: www.wyjatkowyuczen.uml.lodz.pl – Zapraszamy!

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2013/09/12/wyjatkowy-uczen/