Z profesją „ZA PAN BRAT”

Uczniowie klasy 3b, w ramach Orientacji Prozawodowej, mieli okazję uczestniczyć w nietypowych, bo prowadzonych przez członków rodziny, lekcjach. Pani Joanna – mama Filipa – wprowadziła nas w świat demokratycznych wyborów i działalności lokali wyborczych. Uświadomiła nam także, że prawo do udziału w wyborach jest dla każdego obywatela wielkim zaszczytem i dobrem konstytucyjnym. Z kolei na zajęciach poświęconym projektowaniu wnętrz i przestrzeni – p. Małgorzata Kisiel zaprosiła uczniów do wspólnego kreowania naszej wspólnej rzeczywistości – powstały umeblowane pokoje (na kartkach i w profesjonalnym programie graficznym) oraz wielkoformatowy projekt zagospodarowania przestrzeni wokół nowo powstającej szkoły. Nie zabrakło tam boiska, sceny, sali dyskotekowej, basenu, tyrolki, skate-toru, zielonej sali lekcyjnej, domku na drzewie i miejsca relaksu nad oczkiem wodnym. Projekt został przekazany Pani Dyrektor do konsultacji NA WYŻSZYM SZCZEBLU.

 

 

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2024/06/04/z-profesja-za-pan-brat/