Podarowaliśmy dzieciom uśmiech 🙂

Samorząd Uczniowski zorganizował w szkole błyskawiczną akcję “Podaruj dzieciom uśmiech”, której celem była zbiórka słodkości i artykułów szkolnych z okazji Dnia Dziecka dla małych podopiecznych Domu Dziecka przy ulicy Lnianej.

Dzięki hojności naszej społeczności, z pełnymi torbami wolontariusze udali się dziś do adresatów zbiórki. Ileż było radości, nie tylko z powodu przyniesionych paczek, ale także czasu, który nasi uczniowie podarowali małym podopiecznym. Były tańce, zabawy, klocki i uważność, wrażliwość, ciepło-wszystko, co płynęło z wrażliwych serc organizatorów akcji.
Jesteśmy dumni z naszych uczniów, ogromnie wdzięczni wszystkim ofiarodawcom i szczęśliwi, że mogliśmy podarować komuś trochę radości…

Bardzo serdecznie dziękujemy Przyjacielowi Naszej Szkoły p.Tomaszowi Chachule, który charytatywnie przewiózł nasz wolontariat do Domu Dziecka.

*

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2024/05/23/podarowalismy-dzieciom-usmiech-%f0%9f%99%82/