Szkolny turniej tenisa stołowego

Zakończył się turniej tenisa stołowego o Puchar Szkoły nr 130 oraz konkurs na Mistrza rakietki i piłeczki
Z grupy 40 zawodników do finału awansowało 8 najlepszych zawodników: Ksawery, Maks, Janek, Patryk, Alek, Adam, Rafał  i Maciek. Finał był bardzo wyrównany, a zawodnicy walczyli o każdy punkt. Puchary trafiły do:
III miejsce Patryk Kowalczyk 7a
II miejsce Jan Kałuziński 6b
I miejsce Aleksander Witosławski 3b
Puchar trafił do najmłodszego zawodnika zawodów i to nie przypadek, bo od kolegów nie dostał żadnych „forów”
Jako sędzia zawodów chcę również pochwalić uczestników za sportową postawę i grę w duchu fair play.
Mistrzem rakietki i piłeczki został Mikołaj z klasy 2b, na drugim miejscu był Kamil z klasy 2a i trzecie miejsce zdobył Julian z klasy 3a.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i puchary oraz ogromne gratulacje Pani Dyrektor i uznanie całej szkoły.

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2024/05/22/szkolny-turniej-tenisa-stolowego/