Apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2023/2024

26.01 to ostatni dzień przed feriami zimowymi – zasłużonym czasem wypoczynku.
Samorząd Uczniowski przeprowadził prezentacje o bezpiecznych sposobach spędzania ferii, aby wszyscy cali i zdrowi wrócili do szkoły 12 lutego. Prezentację przygotował Hubert Mozer z klasy 4a.
Ostatniego dnia nauki tradycyjnie spotykamy się na apelach podsumowujących pracę naszych uczniów przez pierwsze pół roku szkoły. Pani Dyrektor pięknie podsumowała wspólną pracę dzieci i nauczycieli oraz pogratulowała wyróżnionym uczniom. Wśród nich znaleźli się zarówno najlepsi z wysoką średnią i wzorowym zachowaniem, jak i ci, których pracę i postęp docenili wychowawcy. Szczególne wyróżnienie otrzymał, po raz pierwszy w naszej szkole, Kacper z klasy VII- był to tytuł Mistrza Dobrych Manier. Chłopiec został uhonorowany jednogłośnie przez całą radę pedagogiczną za niezwykle wysoką kulturę osobistą, chęć pomocy, przyjemny sposób bycia, niezawodność i wzorowe zachowanie.
Na apelach (klasy 4-8 oraz 1-3) wręczono także nagrody za rozmaite konkursy i występy, w których uczestniczyli nasi uczniowie. Na koniec Pani Dyrektor życzyła wszystkim zdrowych i bezpiecznych ferii.

GALERIA ZDJĘĆ 1

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2024/01/26/apel-podsumowujacy-i-polrocze-roku-szkolnego-2023-2024/