KIERMASZ SŁODKOŚCI

Święta Bożego Narodzenia to czas radości i dzielenia się z innymi. Często wybieramy się na Jarmarki Świąteczne, aby poczuć klimat świąt. Zwyczaje te dotarły również do naszej szkoły, gdzie odbył się świąteczny kiermasz. Zakupić można było przeróżne smakołyki: serniki, pierniki, babeczki, ciasta, galaretki, ciasteczka, bezy, wafelki i wiele, wiele innych. Każdy łasuch znalazł coś dla siebie. Objadaniu się nie było końca, a każdy uczestnik wyszedł z pełnym brzuchem lub pojemnikiem. Wydarzenie to miało szczytny cel. Dzięki zebranym funduszom zostaną dofinansowane wycieczki dla potrzebujących uczniów naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy za ogromne wsparcie w przygotowaniu kiermaszu. Dziękujemy też uczniom z klasy 8 za pomoc w rozprowadzaniu słodkości. Ilość przyniesionych smakołyków przerosła najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy również wszystkim darczyńcom za hojne wsparcie. Klimat świąt w naszej szkole można teraz poczuć na każdym kroku, a limit słodyczy został przekroczony kilkukrotnie.

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2023/12/12/kiermasz-slodkosci/