Wycieczka do Frajlandii Klas Pierwszych

Zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, czas świątecznych wypieków, ubierania choinki, wyczekiwania na Świętego Mikołaja. I to właśnie ta przedświąteczna „gorączka” stała się doskonałą okazją do wizyty w pięknym,  miejscu – Frajlandii.

Na uczniów klas pierwszych czekało wiele atrakcji – warsztaty wypiekania pierników, spotkanie ze Świętym Mikołajem, który dla wszystkich miał przygotowane prezenty, oraz przejażdżka Świąteczną Ciuchcią do Szopki Bożonarodzeniowej z żywymi zwierzątkami.

Wizyta u  Św. Mikołaja dostarczyła dzieciom dużo radości i zadowolenia.  Na zakończenie tak ważnego spotkania, nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia.

Podczas piernikowych warsztatów dzieci zapoznały się z tradycją wypieku ciasteczek, oraz miały możliwość własnoręcznego przygotowania pachnących i bogato zdobionych pierniczków.

Sprzyjająca pogoda umożliwiła również zimowe zabawy na śniegu.

Masa słodkiej zabawy, pozytywna energia sprawiły, że dzieci już teraz  poczuły magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

GALERIA

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2023/12/10/wycieczka-do-frajlandii-klas-pierwszych/