Pierwszaki w Alpakovelove

W piątkowy poranek uczniowie klas pierwszych, pod opieką swoich wychowawczyń – p. Jolanty Kęsy, p. Agaty Kłys oraz p. Anety Olszewskiej, wyruszyli na swoją pierwszą wycieczkę. Dzieci pojechały do Orzechowa, gdzie znajduje się zagroda z alpakami – Alpakovelove. Pierwszaki dowiedziały wielu ciekawych szczegółów dotyczących życia alpak, a pod czujnym okiem opiekunki tych zwierząt miały możliwość je nakarmić oraz pójść z nimi na spacer. Dzieci z zaangażowaniem i odpowiedzialnie podeszły do powierzonego zadania, spisując się na medal! Zwieńczeniem trudu był udział w ognisku, gdzie każdy mógł zjeść samodzielnie upieczoną kiełbaskę z grzanką. W międzyczasie uczniowie mieli czas na gry i zabawy, integrując się tym samym z rówieśnikami i nauczycielkami. Zmęczeni, ale z uśmiechami na twarzach oraz nieco brudnymi ubraniami, wrócili do domów. Nasze pierwszaki to z całą pewnością przyjaciele zwierząt!

galeria zdjęć

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2023/10/01/pierwszaki-w-alpakovelove/