7 kwietnia 2023 archive

Tuż przed Wielkanocą…

Zbliżające się święta wielkanocne oraz wiosenna przerwa od nauki zawsze są okazją do uroczystych obchodów. Tradycyjnie klasy spotkały się przy świątecznym śniadaniu, gdzie złożyły sobie nawzajem życzenia i delektowały się specjałami przygotowanymi przez rodziców.

Podczas uroczystego apelu Pani Dyrektor złożyła uczniom życzenia zdrowych, bezpiecznych i spokojnych świąt. Samorząd Uczniowski także wręczył świąteczne stroiki i życzenia. Były również nagrody i dyplomy za szkolne konkursy oraz turniej ping-ponga w edukacji wczesnoszkolnej. Tu zdecydowanie dominowała klasa 2b, zgarniając wszystkie trzy miejsca.

Klasy 4-8 spotkały się na finałach rozgrywek tenisa stołowego, gdzie z zapałem dopingowały zawodników walczących o podium. Turniej zakończył się zwycięstwem zawodników z klasy VI.

Uśmiechnięci i zadowoleni uczniowie rozpoczęli świąteczny odpoczynek.

GALERIA ZDJĘĆ

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2023/04/07/tuz-przed-wielkanoca/