Pomoc psychologiczno – pedagogiczna.

Próbując przeciwdziałać skutkom pandemii, zachęcamy Państwa do skorzystania z pomocy Fundacji SŁONIE NA BALKONIE. Jeśli nastrój dziecka w znacznym stopniu uległ obniżeniu, Państwa oddziaływania nie przynoszą rezultatów, zapraszamy do kontaktu z Fundacją Słonie na Balkonie.

W tym niełatwym czasie, nasza szkoła współpracuje z Fundacją, w celu wsparcia dzieci w kryzysie związanym z pandemią oraz problemami z emocjami. Naszym wspólnym celem jest udzielanie wsparcia psychologicznego i jak najszybsze wyłapywanie zaburzeń w rozwoju uczniów. Im wcześniej dzieci otrzymają potrzebna pomoc, tym skuteczniejsza i szybsza jest terapia.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z Fundacją :

tel. (42) 630 20 20

tel. mob. 882 731 923

e-mail: centrum@slonienabalkonie.pl

Fundacja pracuje hybrydowo, część spotkań odbywa się zdalnie, ale część na żywo w Fundacji lub też u dzieci w domu. Pomoc realizowana jest całkowicie bezpłatnie.

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2021/03/09/pomoc-psychologiczno-pedagogiczna/