Ślubowanie „Pierwszaków”.

Ślubujemy…

13 października 2020 roku był ważnym dniem w życiu całej naszej społeczności szkolnej, a to za sprawą uczniów klas pierwszych!

Pierwszoklasiści, w strojach galowych, spotkali się o godz. 10.30 na uroczystości ślubowania.

Nim jednak uroczyście złożyli swoje szkolne obietnice, zaprosili obecnych gości – Panią Dyrektor Aleksandrę Sawicką-Kowalczyk, nauczycieli oraz wychowawców klas pierwszych, przedstawicieli klas oraz w połączeniu on-line rodziców, do obejrzenia programu artystycznego, który rozświetlił jesienną porę roku za oknem!

Następnie, z pełną powagą, prezentując właściwą postawę, pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie. Niejedna łza pojawiła się w oku nie tylko wychowawców, ale i zapewne rodziców, którzy na bieżąco oglądali uroczystość.

Tradycyjnym akcentem, już na zakończenie szkolnego spotkania, było rozdanie pamiątkowych dyplomów, legitymacji oraz okolicznościowych pamiątek.

Wszystkim PIERWSZAKOM życzymy by każdy dzień dostarczał im wielu wspaniałych przygód z nauką, by każdego dnia z uśmiechem otwierali drzwi naszej szkoły, a czas spędzony na zajęciach pozwolił im rozwinąć swoje zdolności i zainteresowania.

Powodzenia!

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2020/10/15/slubowanie-pierwszakow-4/