Pożegnanie Absolwentów.


Drodzy Absolwenci!
Niełatwe są chwile pożegnania, zwłaszcza w tak trudnych okolicznościach. Dziś jako przedstawiciele całej społeczności szkolnej, odebraliście dyplomy i świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Na zawsze zapiszecie się w naszej pamięci i na kartach historii szkoły. Wierzymy, że wspólnie spędzony czas nauczył Was pokonywania przeszkód, zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności.  Zaczynacie nowy etap w swoim życiu, nigdy nie traćcie wiary w siebie. Miejcie zapał i entuzjazm. Nie bójcie się marzeń, gdyż one motywują do działania i pozwalają przezwyciężać własne słabości. Jako absolwenci naszej szkoły bądźcie godnymi jej reprezentantami. Życzymy Wam sukcesów, mądrych wyborów i realizacji pasji. Bądźcie szczęśliwi.
Dyrektor, rada pedagogiczna i pracownicy SP nr 130 w Łodzi.

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2020/06/26/pozegnanie-absolwentow/