«

»

Lis 07 2017

Godzina wychowawcza- kl.4b

Czy znamy się tylko z widzenia? Na to kluczowe pytanie odpowiadali uczniowie klasy czwartej. Uczestniczyli w zabawie, która była dla nich niemałym wyzwaniem. Uczniowie na kartonie odrysowali swoje stopy
i podpisali swoim imieniem. Następnie zgodnie z ruchem wskazówek zegara wcielali się w postać swojej koleżanki lub kolegi i starali się odpowiadać na pytania zgodnie z myślą tej osoby lub wykazać się wiedzą na jej temat. Chociaż znają się już tyle lat niektóre pytania nie należały do najprostszych. Nie brakowało również tych, które wywoływały uśmiech na ich twarzach. Każda lekcja wychowawcza jest dobrze wykorzystanym czasem na rozmowy o ważnych sprawach i zabawy, które uczą nas i zbliżają do siebie.

ZDJĘCIA

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2017/11/07/godzina-wychowawcza-kl-4b/