«

»

Maj 15 2016

Konkurs filmowy „Jestem Eko”

Szkoła Podstawowa nr 130 w Łodzi zaprasza do udziału w konkursie filmowym o tematyce prozdrowotnej i proekologicznej. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas IV – VI szkół podstawowych z Łodzi i okolicznych miejscowości

Szkoła zgłasza do konkursu max 3 prace – trzyminutowy film reklamujący zdrowy i proekologiczny styl życia. Filmy mogą być zrealizowane telefonem komórkowym, tabletem lub kamerą i zmontowane w dowolnym programie do obróbki filmów np. Movie Maker, iMovie, edytor Youtube i inne.

Szczegóły w regulaminie dostępnym po kliknięciu linku: Konkurs_Jestem_Eko

Przedłużamy termin zgłoszenia szkoły do piątku 20 maja.
Na zgłoszone prace czekamy do 27 maja 2016.

 

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2016/05/15/konkurs-filmowy-jestem-eko/