Głosuj na nas w plebiscycie Expressu Ilustrowanego

Nasza szkoła bierze udział w plebiscycie Expressu Ilustrowanego. Jego celem jest  zaprezentowanie godnych polecenia podstawówek, przedszkoli i żłobków w każdej dzielnicy miasta.

Głosy na uczestniczące w plebiscycie placówki oddawać można do 31 maja na trzy sposoby: poprzez wysłanie SMS-a albo przez Internet, poprzez kliknięcia na stronie internetowej: www.expressilustrowany.pl i przez Facebook.

Jedno kliknięcie to oddanie głosu za 1 punkt. Dzienny limit kliknięć to 5 na jednym urządzeniu.

Zwyciężą placówki, które uzyskają największą ilość punktów w głosowaniu. Pierwsze miejsca zostaną przyznane szkole podstawowej w każdej dzielnicy Łodzi: na Polesiu, Górnej, Widzewie, Bałutach i w Śródmieściu. Placówka, która zdobędzie największą liczbę głosów zostanie opisana i pokazana na łamach prasy oraz serwisu Express Ilustrowany.
Głosujcie na SP 130!
Głosować można poprzez  stronę:
glosowanie EI

Permalink do tego artykułu: http://sp130.edu.pl/2016/05/15/glosuj-na-nas-w-plebiscycie-expressu-ilustrowanego/